| Aliii a întrebat:

Cum sa ma bronzez mai rapid? ce creme de protectie folositi?

Răspuns Câştigător
| HeloKity a răspuns:

Buna,eu am incercat sa amestec intr-o sticluta apa cu sare si m-am stropit un pic, cu ulei de masline, cu bere care innegreste foarte mult big grin funda?puppy dog eyes

2 răspunsuri:
| Saya555 a răspuns:

Pai eu zic sa te duci la solar de vreo 2-3 ori sau sa mergi la strand sau la tara si sa te dai cu ulei de maslinehappy iti zic eu ca o sa te prinda un bronz frumos si o ai si o piele frumoasahappypentru ca uleiul tio si trateaza:*

| laryssutzadlc a răspuns:

Sincer? faraaaa solarhappy e o porcariehappy uite un sfat foarte bun.cand ajunngi pe plaja da-te cu ulei de masline pe tot corpu(ca sa te protejezi). dupa o jumatate de ora da-te cu bere pe tot corpu(uniform).si o sa vezi rezultate foarte vizibila dupa prima zihappy. (appo, cu bere e mai bine sa te dai de cat mai multe ori)