| Rooney7 a întrebat:

Cum sa mă fac mai respectat in general? Lumea să se abtină de la glume proaste, să le inchid gura.

3 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

Stai liniștit nu-mi plac glumele proaste.Nu încerca să te faci respectat prin violență, pentru că da vei fi respectat, dar nu iubit.Nimeni nu te va vrea alături, toți te vor bârfi și judeca pentru că vei face o mare prostie(uriașă)
http://www.youtube.com/watch?v=4SL68lzN3GQ
Oricum fă-te respectat prin fapte și nu prin injurii de prost gust. Încearcă să fii de ajutor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Respectul îl dobândeşti, nu-l cauţi şi nu-l cerşeşti.

| CBogdannnnn a răspuns:

Pastreaza decenta si nu le oferi importanta.