| BlackMan a întrebat:

Cum sa ma faca placuta de un baiat pe care eu il plac? cum sa fiu cu el?:X:X:X

Răspuns Câştigător
| Babushka a răspuns:

Incearca sa prinzi putin curaj sa vb cu el sa razi cu el chiar nu e nimic rau, fa glume de bun gust la care sa radeti impreuna, vb mai mult pe mess diferite subiecte si asa poate gasiti niste puncte comune voua, iar chestia asta o sa te incurajeze si o sa-ti placa. In fond nu ai nimic de pierdut nu e nimic grav daca te refuza sau altceva. Mai sunt destui baieti in lumee!:*

5 răspunsuri:
| JeSa a răspuns:

Buna!, fi tu si nu altcineva, popularitatea si comunicarea vor fi pentru. inceput un bun Atuu!, Sa fi iubita!, de cine stii tu, pa!

| deejayra a răspuns:

COMUNICARE...asa iti vei da seama daca te place sau nu

| BlackMan explică:

Faza e ca eu sunt cam rusinoasa si timidatongue

| buli a răspuns:

Lasa timiditatea deoparte si numai fi rusinoasa daca chiar vrei sa fi cu el. Vorbeste cu el, zambestei, incearca sa aflii cate ceva despre el de la colege, daca te place, daca nu.

| elenacata a răspuns:

Daca iti este rusina sa ii vorbesti in fat.omunica cu el pe mes.eschide tot felul de subiecte care sa va aproprie.