| SweetnSpicy a întrebat:

Cum să mă îmbrac de anul nou? Cea mai buna idee primește fundă + poze dacă se poate

3 răspunsuri:
| Crissuuu a răspuns:

Hehe...hee hee
buna intrebare.sa stii ca eu sunt ff ciudata la imbracaminte si nici eu nu stiu cum m-as putea imbracalaughing
mie una nu-mi plac rochiile. dar sa vedem ceva dragut pentru tinebig hug
Parerea mea e ca nu ar trebui sa te imbraci sofisticat. Ceva in care sa te simti tu bine.thinking Sa iti placa tie.Nu altora.Parerea ta conteaza cel mai mult:*

| BuBu_4788 a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/imgres r:11, s:0&tx=11&ty=41