| Ensem a întrebat:

Cum sa ma imbrac la balul bobocilor?
Nu concurez!
Eu m-am gandit la niste blugi pana(eventual doar niste pantaloni pana, nu neaparat blugi)si o bluza mai de disco)))nu prea extravagant, elegant doar.
Si niste tocuri de 7, asa mici pentru ca eu am 1, 75 deja si 14 ani, si nu vreau sa fiu cea mai inalta din sala.

1 răspuns:
| AnyAnutza a răspuns:

Si eu ma imbrac exact la fel ca tine la ballbig grin sau daca nu iti poti lua o rochie de discosmug si niste cizme sau pantofi cu tocbig grin