| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa ma impac cu o fosta prietena? Suntem certate de 4-5 ani si suntem vecine.

3 răspunsuri:
| Dizzy a răspuns:

Depinde cat de suparate sunteti voi una pe alta.

Eu de obicei cand ma cert cu cineva ii spun ca mie nu imi place sa ma cert si daca vrea sa ne impacam bine, si daca nu vrea tot bine, macar eu am avut o intentie buna

| IooMar a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa te duci si sa vorbesti cu ea, dar aici depinde si cat de rau sunteti voi certate si daca ea ar mai vrea sa se imapce cu tine. Daca ati fost bune prietene din punctul meu de vedere cred ca are trebui sa va impacati ca e pacat de ce a fost odata si mai ales ca sunteti si vecine...winking

| bebe91 a răspuns:

Pai cel mai bine ar fi sa vorbesti cu ea sau daca ti groaza compune o scrisoare pe care sa i-o lasi in usa.cred ca ar fi chiar super tare si apoi va puteti amuza pe seama faptului ca i-ai lasat scrisoarea la usa:*