| Carinka20 a întrebat:

Cum sa ma ingras pe cale naturala? ..va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Totul tine de organism. decat sa te ingrasi si apoi sa te chinui sa slabesti mai bine zi mersi ca esti sanatoasa si totul e binewinking

6 răspunsuri:
| Glamour612 a răspuns:

Mănâncă mult, mai ales dulciuri. Ia vitamine de la farmacie care să îți dea poftă de mâncare. Dacă ești fată și ești destul de mare, poți să iei anticoncepționale, dar nu prea îți recomand. Ajută la reglarea menstruației și te dezvolți de la ele, te îngrași. Dar ia asta ca pe o ultimă soluție. Nu trebuie să te apuci de ele doar pentru a te îngrășa. Încearcă cu vitamine. Sunt cele mai bune. :*

| SuneteDeChitara a răspuns:

La ce te referi cand zici ''pe cale naturala''?

| HolyPotato a răspuns:

Mănâncă fastfood seara.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai cu curul pe scaun saptamani la rand si o sa te ingrasi.

| Ichnat a răspuns:

Ce? Natura nu permite ingrasarea!

Ai vazut tu pe cineva sa zica: "VAAAAI, salata asta ma ingrasa mai bine mancam saorma!" sau "Merele astea, 4 kg. am pus pe mine doar in 2 zile!"