| sweetydeea a întrebat:

Cum sa ma mai fac la par`?big grinthinking nu mai am idee thinking Da`ti`mi si voi idei plsbig grin:X mentionez ca am parul` pana la fund, tuns in scari si dreptlove struckbatting eyelashes. Cel mai bun raspuns? Fundaaa:X:*

Răspuns Câştigător
| Awndre a răspuns:

Daca ai ondulator ti-l poti face ondulat sau cret. Poti apela si la bigudiuri sau iti poti cumpara niste spuma iar dupa ce te speli pe cam o aplici si iti sta mai cret putin. Daca il vrei drept, iti poti face numai in fata o suvita mare creata sa vina ca un breton, nuprea stiu cum sa-ti explic, dar iti trebuie placa de intins.
Daca iti plac chestiile mai nebunesti, te poti vopsi, sau doar o suvita sau iti poti cumpara niste extensii colorate si tii le pui tu acasa. Te poti decolora la coafor sau acasa, iar daca n-ai decolorant sau iti e frica de oxidanti etc, iti poti cumpara de la farmacie albastru de metil, castelani, violet de gentiana care dau fiecare cate o nuanta pe par. albastrul de metin- albastru spre verde, castelani e roz, dar trebuie sa fi blonda, altfel prinde un mov inchis, iar violet de gentiana e un fel de castelani. SUcces>big grin

4 răspunsuri:
| Zmeura a răspuns:

Dc nu te mai tunzi? Asta ar fi o schimabre nu pre scurt pana la sani sau daca nu vrei acesta varianta poti sati prinzi parul cu clama sau coada sau coc.Ai putea sa te uiti pe divahair.ro acolo sunt multe idei pentru parul lung, medium, scurt.

| bibyyy143 a răspuns:

Buna! parul poti sa il impletesti intr-o coada sau in doua cozi, sa iti prinzi o coada in mijlocul capului, sa iti faci un coc de balerina... daca mai imi vin idei o sa-ti spun promit! sper sa iti fie de folos ideile mele pup!

| Chiquinquira a răspuns:

Poate ar fi bine sa-l mai tunzi.mie imi place bobul lung de ex