| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa ma pazesc de chelie?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cum sa te pazesti de chelie, daca vrei sa nu pierzi parul din cap iti dai cu o solutie dar sa nu o cumperi de la teleshopping ca e apa plata laughing consulta farmacistul asa nu platesti bani la medicul de familie.

| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Eu am cheliecrying de la 11 ani dar nu e mare putin intrata dar o acoper cu gel si nu se mai vede deci nu da cu apa oxigenata in cap si nu luat de la telesoping draci din alea pentru par ca alea fac rau

| XK a răspuns:

Stiu ca uleiul de ricin ajutawinking si sampon pe baza de petrol, il gasesti in farmaciwinking si nu exagera cu fixativul, gelul, spuma, ceara de parwinking