| DreamAutopsy a întrebat:

Cum sa-mi conving parintii sa ma lase sa-mi pun piercing?

Funda:d

Răspuns Câştigător
| Dean1996 a răspuns:

Deci intrebarea asta am mai vazut-o de,,n" ori cred,nu stiu exact,in primul rand am o intrebare,ce castigi cu pierce-ul ala? Ma rog,nu spun nimic,voi incerca totusi sa te ajut.
In primul rand dragoste,depinde un vrei sa iti pui,daca vrei in limba,eu nu cred ca vor fi de acord niciodata,dar in buza, hai, mai merge.Pai,le poti arata o persoana apreciata care are pierce,si sa ii rogi frumos,sa fi cuminte,sa inveti, si dupa sa le zici ca pur si simplu asta iti doresti, pierce.Sa le spui cand te intreaba,,ce vrei de ziua ta(sau onomastica)" si tu le spui nimic,dar vrei pierce,intr-un cuvant sa le faci capul calendar,si sa fi cuminte la scoala,sa inveti,si poate vor fi de acord,dar vezi sa nu ii sacai mult, cate putin cate putin, si poate se razgandesc.

Succes

5 răspunsuri:
| pinkflower a răspuns:

La spuni multe lucruri bune despre piercingul asta. Ii zici ca " Hai mama(tata) am si eu 15 ani (sau cati ani ai tu ) si pot sa imi pun un piercing si ce o sa fie rau in asta? O sa vezi cat de frumos o sa fie si cat de bine are sa imi stea cu el " Ceva de genul ...lucruri pe care sa ii convinta. Succes

| anonim_1147 a răspuns:

Nu ai cumwinkingstraight face
Nici eu nu am reusitt
M`am rugatt,amm spuss ca e un piercee micutss si o gauraa micutsaa micutsaa dar nimic laughing
Eu am smug in limba
A aflat mama
Am un frate mai maree si... a aflatt straight face
Acum ma lasa... m`a intrebat de pierce,daca m`a durut, s`a uitat la gaura, imi da bani de pierce
Daca ai niste parintii dupa vremea lu` Ceausescuu oh go on te sfatuiescc sa o lasi baltaa cu piercinguri`le

| Johnny98 a răspuns:

Te "milogesti" si folosesti multe diminutive
EXP:"O sa fie mititel... iti promit...te rooooog " big grin

| batista_5345 a răspuns:

Roagai frumos

| batista_5345 a răspuns:

Roagai frumos