| loredanalorena a întrebat:

Cum sa-mi fac unghiile asa dar nu cu sclipiciul ala argintiu? Funda! http://www.google.ro/......tp?/imgres

Răspuns Câştigător
| enola11pink a răspuns:

Se găsesc în magazinele de cosmetice nişte hîrtiuţe (benzi) subţiri albe care se aplică pe unghii si care te ajută să trasezi linia manichiurii french. Eu le-am gasit, dar nu în România însa nu cred ca ar fi vreo problemă să le găseşti şi aici. Daca nu, poţi să colorezi unghia pe dedesubt cu creion alb.winkingSucces!