| AlexSkillz19 a întrebat:

Cum sa-mi mai dispara din acnee? Am 14 ani

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Esti la pubertate e normal

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este absolut normal, sa ai acnee la varsta asta, incearca cu Zineryt, este foarte bun.

| copilaroasa2k17 a răspuns:

Pai nu va disparea prea curand, dar nu e stres. E varsta. Tu nu trebuie sa te stresezi in legatura cu chestia asta pentru ca toti (sau aproape toti) am avut acnee. Eu am 15 ani, imediat 16 si treptat-treptat incepe sa-mi mai dipara din cosuri. Tot ceea ce poti face e sa ai o igiena adecvata si un stil de viata cat mai sanatos. Numai bine!

| danyyelSAN a răspuns:

Am 15 ani, si eu am, eu incerc sa am dau cu bicarbonat pe fata, sa-mi fac masaj cu el, este putin dureros, dar daca faci asta de cel putin 2 ori pe saptamana, se vor vedea rezultatate.