| MaRRyAuTsA a întrebat:

Cum sa-mi pun imaginea pe contul de TPU?

Răspuns Câştigător
| LifeIsColour a răspuns:

Buna,intra pe contul tau de TPU si in partea stanga acolo unde scrie vizualizare profil,playlist-ul meu etc,undeva mai jos apare EDITARE PROFIL. Dai click acolo si apar datele tale,numele de la contul de TPU etc,si undeva mai jos vei gasi"Selecteaza imagine de profil" si dedesubt"Alegeti fisierul".Dai click unde scrie "alegeti fisierul" si iti apare folderul cu imagini,cu toate pozele tale.Dai click pe poza pe care o vrei, iar apoi, jos de tot, apare SAlVEAZA PROFILUL.Dai click acolo si gata, insa poza pe care ai schimbat-o va aparea abia a doua zi fiindca trebuie aprobata de adminiwinking. Sper ca ai inteles!:*

2 răspunsuri:
| plasticsmile a răspuns:

Mergi la editare profil si in dreapta mai jos scrie editare fotografie profil sau ceva de genu alegi o poza din pc`ul tau si s-a rezolvat funda?

| sodobar a răspuns:

Mergi la editare profil