| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa-mi pun un status la status da sa am si webu dau funda. urgent

Răspuns Câştigător
| Bloondyna a răspuns:

Simplu:
1. Intri la mess si ori intrii sus [ deasupra la nume ] in messenger - preferences sau ctr+shift+p

2 in lista din stanga cauti Webcam proadcast si jos de tot scrie: When i show my webcam change my status to: si jos scrie view my webcam si schimbi de acolo cu ce vrei tubig grin

4 răspunsuri:
| Doddel a răspuns:

Dai click pe status stergi "view my webcam"

si scrii ce vrei si-ti apare si icoana de la web.

| Alinu7 a răspuns:

Status la status laughing

| bebytza_8390 a răspuns:

Dai la messenger si la preferences si acolo dai la web.si este un tabel mic si acolo scrii status... da o funda:d