| sufletel_1914 a întrebat:

Cum sa-mi schimb comportamentul fata de prieteni si de persoana iubita?

2 răspunsuri:
| ingerash_1981 a răspuns:

Acorda`le mai multa atentie.in sensul ca ar trebui sa le asculti parerile, sa pui la suflet ce simt ei, sa fii alaturi de ei cand au nevoie.fie daca sunt lucruri bune sau rele.succes kiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai...nu stiu sa le arati ca intaradevar ti la ei si iti vei schimba comportamentul pentru ei, iar pentru persoana iubita arata-i ca o iubsti si ca ti la ea! Fi alatari de ea cand ii este maigreu, consoleazo si iubesteo indeajuuns incat sa creada ca o iubesti!:X