| Inna_2589 a întrebat:

Cum sa-mi schimb parola de la id dar id sa ramana acelasi?

Răspuns Câştigător
| Annia_1319 a răspuns:

Pai... te duci la mail si dai pe numele tau( Ex: hy,!) dai clik acolo si o sa te intrebe unde vrei sa mergilaughing. si ii dai la "profile". Si de acolo ii dai la "Account info" si dupa la "Change your password". Sper ca iti va fi de foloshappy. Succes!

3 răspunsuri:
| rosepassion a răspuns:

Pai eu cand vr s o schimb fac asa: dupa ce m-am logat pe mess, dau sus la messenger(acolo unde dai ca s iesi-p bara aia) dupa dau la my account info, mi se deschide internetul scriu parola ca la me nu-i logat iar dupa dau la change your passport

sper ca te-am ajutat:*

| Limba a răspuns:

Esti pe yahoo? daca esti pe yahoo faci in felul urmator : intri la mail dai clic sus in stanga un scrie HI si numele tau-> acount info -> bagi parola -> si mai jos dai la change password gata vezi sa nu gresesti cumva si sa uiti parola happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine schimba-ti numele daca nu te numesti asa