| deiaioana a întrebat:

Cum sa modific pozele? va rog sa ma ajutati deoarece nu stiu...

8 răspunsuri:
.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Daca esti incepatoare eu zic sa incepi cu programul Picassa.
Intrii pe Google si scrii la Cautare ''Picassa'' sau ''download Picassa'' si te uiti si tu pe acolo il iei si il instalezi.

| mami a răspuns:

Intra la editare profil, jos la -selectare imagine profil - izti pui poza care o selectezi din nou si dai click pe- salvare profil -si dupa un timp de... apare noua poza

.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Cred ca am fost pe langa subiect...laughinglaughing
Credeam ca doresti un program de modificat poze...nu stiam ca era vorba de modificarea pozelor de pe TPU.
Sorry!

| want2bMajestic a răspuns:

In orice program poti modifica poze...chiar si in paint doar ca il salvezi cu jpeg etc

Janina
| Janina a răspuns:

Mie imi place PhotoInstrument, la dechidere programului are si un mic tutorial daca vrei happy

| Mashka a răspuns:

Incearca aici:
www.imikimi.com

| Andreea_8014 a răspuns:

Cu un program de modificat poze.Incearca PhotoScape, PhotoShine, Paint.
Exista si Photoshop dar e mai greu de instalat si de folosit, daca zici ca esti la inceput.:*

| Larysa13 a răspuns:

Poti modifica cu photoshop. photoscape, photoeditor, GIMP 2.6, picasa 3, sunt cateva si online happy
Bafta :*