| RaVuL a întrebat:

Cum sa nu mai imi fie frica sa dau cu pumnu in gura deci inca nu am avut incidente dar urmeaza cred... si nu stiu mi-e frica sa dau cu pumnu in gura

Răspuns Câştigător
| paVul a răspuns:

Frate deci nu asa.astea nu-s raspunsuri fratzilor.deci coiu asta a intrebat cum sa dea cu pumnu.

Deci uite cum sta treaba
Cand ai luat de la cineva un pumn. oriunde.Tu ce faci?
Ca sa dai cu pumnu trebuie sa fii nervos si sa te gandesti ca daca nu dai cealalta persoana se va lauda mult si bine ca te-a batut dar si ca o iei.
Deci dai fara frica. Daca da el primul si daca va loviti reciproc politia nu are ce sa iti faca.Acuma taicatu i politai intreaba-l frate!
Fundaa?
pls

7 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Ma pe baiat il intereseaza cum il face pe unu una cu pamantu
Uite nepoate cum se face
Iei o piatra o strangi bine in pumn
Si ii dai una bucata stii tu... 'perversa'
Partea a 2
Poti castiga
1. Una bataia sora cu moartea la de parinti
2. o vizita la politie poate si o cazare la pensiunea numita 'scoala de corectie'
Ai de ales laughing

| ĐoarUnPunctuleţ a răspuns:

LoL.de ce vrei sa dai cu pumnul in gura cuiva? gandeste-te putin,
uite cum decurg lucrurile
: ii dai cu pumnul in gura, ii spagi maxilarul, se duce la spital, ii platesti spitalizarea, oamenii nu mai vor sta langa tine deoarece cred ca daca te enerveaza le spargi si lor maxilarul.=]]
te-ai lamurit?

| RaVuL explică:

Deci frate nu ma lua cu texte d-asteawinking pe mine ma intereseaza intrebarea ce am pus-owinking

| RaVuL explică:

Mie nu mi-e frica de politie pe mine asta ma intereseaza cum sa dau cu pumnu'

| alexfotbalpoli a răspuns:

We... deci gandeste-te : ""decat sa planga mama ta, mai bine plange mama lui "" asta e cea mai buna motivatie dupa mine. sa dai crosee bune :* sal

| fafu a răspuns:

Dai una cum tot aud un coleg sub barbie eu dau un pumn si dupa picioare cand ii jos si se ridika nu mai fake figuri

| xtazz a răspuns:

Ma deci in primul rand daca apuci sa dai un pumn nu te mai opresti pentru ca daca faci chestia asta ala o sa te rupa in bataie, il lovesti pana cand nu mai misca.si nu trebuie sa iti fie frica ca daca tu nu dai o sa te aranjeze el bine si chiar ca no u sa mai dai deloc cu pumnu.si un sfat de la mine sa il lovesti putin in lateralul barbiei acolo cade din prima.iti spun eu sigur ca de cate ori m am batut si am lovit acolo a fost eficient