| scump3tea a întrebat:

Cum sa o fac pe mama sa fie de acord sa ma mut in alt liceu? M-am saturat pentru ca mama e profesoara in acelasi liceu cu mine, si toti profii ma tachineaza.Ma satur se iau de mine, ca daca sint fiica de profa nu trebuie sa ma rid sa ma distrez.Nustiu ce sa ii mai spun sa fie de acord, funda pentru sfatul care m-ar ajuta in totalitate.

1 răspuns:
| AdrianGabriel a răspuns:

Exprima-ti dorinta in fata mamei tale si spune-i ce gandesti. Asta o sa ajute.