| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa prepari droguri acasaa din amestec de substante x si y astept raspunsuri, dau funda sa fie deja testate!

4 răspunsuri:
| Ecou a răspuns:

Din verde de paris!

| Lunetta a răspuns:

''Drogurile ie rele''.
Cum se prepara?
Asa sa-ti prepari masa,nu stii sau nu vrei, dar droguri, da. Ete la ei.

| DrunkenRat a răspuns:

.din ceai infasurat in foaia de la tema de casa sau pur si simplu tragi pe nas zahar vanilat. Pe bune acum, la ce iti trebuiesc droguri? Nu e bine.

| dany97 a răspuns:

Pui intr-un pahar sirop de tuse si bere in cantitati egale si bea.o sa ai efectul garantat, dar sa nu ei de prea multe ori ca nu prea e bine.