| SuNNNShINe a întrebat:

Cum sa pun skinuri pe gta san andreas sa mi se vada si pe samp?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt pakuri speciale care le instalezi in folderul jocului, de obicei acele pakuri sunt date de servarele ce samp, ceea ce nu prea sumt la multe dintre ele, cauta un sv de samp (daca de asta zici) si uitete poate are forum si un link de unde sa ei paku respectiv daca nu cauta pe google, dowload pack skinuri gta sa, si iti apare si pe samp
pa pa