| mulinobianco a întrebat:

Cum sa raspund la intrebarea " la citi ani ai dori sa nu mai fii virgina? " fara ca sa-i spun virsta =)

7 răspunsuri:
| smile a răspuns:

Buna! Pai cel mai bine ar fi sa raspunzi prin a ii spune-i persoanei respective ca nu te-ai gandit la o varsta si atunci cand te vei simti pregatita o vei face.

| LolaKissTheGirl a răspuns:

Cand o sa-i vina fiecaruia randul.

| FataCuOchiiCaprui a răspuns:

Posibile raspunsuri:
1. Pana cand o sa ma simt pregatita!
2. Pana o sa cunosc persoana potrivita
3. Nu e treaba tarolling on the floor

| Dariana a răspuns:

Poti sa raspunzi ceva de genul"nu stiu varsta, atunci cand o sa ma simt pregatita fizic si moral o sa fac si acest pas". Sper ca te.am ajutat:*
O seara placuta!happy

| AnonimA a răspuns:

Cand ma voi simti pregatitakiss

| Teodora_4244 a răspuns:

Cand va veni vremea. nu mi-am propus o varsta. e mai bine ca totul sa decurga de la sinewinking Eu asta as raspundee:X

| blue2041 a răspuns:

Poti raspunde ca nu ti-ai facut un plan.atunci cand vei fi pregatita iti vei pierde virginitatea