| Pprofesionistul a întrebat:

Cum sa sarut o fata de 11 ani si eu am 11 ani si vreau sa o sarut fara sa se supere ea ma place putin.

Răspuns Câştigător
| PleaseKissMeeBoy a răspuns:

Frumos happy.Nu stiu cred ca se va supara.Ar trebui mai intai sa o iei de mana daca iti iese acest lucru... sigur o poti saruta poate cand plecati de la scoala (ai grija sa mesteci o guma mentolata vezi tu ce faci). Doar ca nu-i da doar un pupic si dupa baga viteza.Sarut-o vreo 2-3 minute si dupa pleci.Sau daca esti timid macar sa-i simti buzele sa fi tu multumit happy

3 răspunsuri:
| Pprofesionistul explică:

Mai astept raspunsuri!

| sebibabi123 a răspuns (pentru Pprofesionistul):

Esti prea mic mai asteapta!

| SegraveZ a răspuns:

Pe buze