| Nemo99 a întrebat:

Cum sa sarut o fata la intalnire?

4 răspunsuri:
| Emankonovici a răspuns:

O sa vina de la sine.

| anaaandr17 a răspuns:

Daca esti la prima intalnire cu ea nu iti recomand, iar daca v-ati mai vazut e ok. E un moment frumos si nu are rost sa il planifici, cum spun toti,"vine de la sine".

| FunditzaWwW a răspuns:

Nu cred ca exista vreun secret...pur si simplu la momentul potrivit o sa stii. oricum inainte de primul pas spalate pe dinti sa ai respiratia fresh air sau foloseste guma mentolata, mentosane, pătrunjel, apa de gura etc etc.ai inteles ideea.

| Jullykss a răspuns:

Helaw.Păi nu ar putea să-ți spună nimeni cum sa faci lucrul acesta pentru ca nu e posibil sa ne punem în locul tău, știi și tu ca dacă vrei sa săruți o fata, PUR ȘI SIMPLU O FACI.Dar nu te apuca acum sa o tragi de cap rapid ca sa fii sigur de ceva, Las-o ușor, trebuie sa trăiți amândoi momentul, intensitatea se amplifica când amândoi sunteți în același film, you know what i say.Fii sigur pe tine și în rest nu îți face probleme, o sa fie bine boy.Zi faina!