| Gabrielle_2413 a întrebat:

Cum sa scap de acneea? Am incercat tot felul de solutii : propolis, de la gerovital... Si nu merge nici una. Help...

Răspuns Câştigător
| ActSmartBeCool a răspuns:

Buna! Cea mai sigura solutie este sa consulti un dermatolog care iti va spune excat ce tratament trebuie sa urmezi. Produse farmaceutice sau cosmetice care au functionat pentru alte persoane nu vor avea acelasi efect si la tine pentru ca fiecare ten are caracteristici diferite. Intra pe www.getcool.ro pentru informatii despre acnee. Sper ca am fost de ajutor!

3 răspunsuri:
| iustii21 a răspuns:

Incearca zynerit.Se gaseste in farmacii si are un pret foarte accesibil.Mama mea a folosit si chiar a mers. Uite, pentru sfaturi intra pe site-ul www.noifetele.ro.Vei gasi acolo sfaturi despre acnee.;) Sper ca ti-am fost de folos. Funda?;))

| Krmen14 a răspuns:

Intensive gel si tonic lotion de la firma PHARMACYwinking sunt foarte bune! Sper ca te-am ajutat :*

| Vlad93 a răspuns:

Incearca echinacea este gel, e pentru acnee