| linutzza a întrebat:

Cum sa scap de cosuri? Ma dau de ceva timp cu zynerit si a avut cat de cat efect fata de celelalte unguente, solutii si alifii si spuneti-mi ceva pentru unele semne care mi-au ramas.

Răspuns Câştigător
| Bab a răspuns:

Am folosit si eu zynerit dar de la un timp nu-mi trecea deloc am inceput cu ceai de scumpie si mi-a trecut acum nu ma mai dau cu nimic

3 răspunsuri:
| Adela50 a răspuns:

Pai eu stiu cum iti mai trec.EU nu mai am atatea cosuri.ma dau si cu zynerit, dar dimineata cand ma duc la baie prima data(Stiu ca e scarbos, dar trece)ma dau cu urina pe cosuri.
Ps:foarte important sa fie prima urina.

| Daria a răspuns:

Eu folosesc pasta cu periuta de la clean &clear.si e bestiala.iemdiat o sa scpai de ele. fundita?happy

| ambutisare a răspuns:

Nu mai incerca creme, solutii pentu ca nu vor avea efect. Si daca vor avea efect, acesta va fi pentru o perioada foarte scurta de timp. Cosurile dispar dupa ce te maturizezi. Deci ai rabdare, e doar o perioada din adolescenta.