| nuilspun a întrebat:

Cum sa scap de cosuri mai repede, tin sa zic ca am destul de multe?

Răspuns Câştigător
| Maya_2318 a răspuns:

Cine nu are happy. uite aici cateva remedii :
Sunt multe creme anti-cosuri dar poti folosi tratament naturiste cum ar fi :
amesteca praful de la o capsula de antibiotic cu o crema hidratanta si aplica pe fata dupa spalare.
Sapunul Protex e inca bun happy

2 răspunsuri:
| Bya132 a răspuns:

Daca esti in crestere nu poti opri cosurile sa numai creasca. Cosurile arata dezvoltarea ta, dar te sfatuiesc sa nu ratezi ocazia sa le storci daca nu le mai suporti. Ar fi totusi bine sa le lasi cand nu vor mai creste, ori le storci tu, ori la cosmetica.

Numai bine!

| ŞoSeŢeL a răspuns:

Si eu am avut o gramada de cosuri...Dar am fost la cateva farmacii si am cerut lotiuni aniticosuri.incearca si tu poate merge.Succes!winking