| Bibik_7861 a întrebat:

Cum sa scap de mustata?crying am 14 ani si se vede fff urat dar nu vreau sa folosesc ceara sau mai stiu eu ce?

o sa cada ea singura?

Răspuns Câştigător
| Biuka a răspuns:

Am aceeasi problema`. I don't want to see
Eu am fost deja de 3 ori la salon si mi-am dat-o jos.
CU ceara mi`o dadea jos `. happy
Deja incepe iar sa-mi creasca. dar mi-am zis ca nu mi`o ma dau. ca o sa ajung sa mi`o dau tot la o saptamana straight face. Asa ca renunt. o las` asa cum e :-

3 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Poti sa decolorezi.
Sau ceara.E cea mai buna, si nici nu doare rau.Sunt benzi din alea micute, si ai si 2 pliculete cu gel pentru iritatie in cutie.

| Andreea_6422 a răspuns:

Nu cred ca poti sa spui "abracadabra" si sa cada pur si simplu laughing)). Ceara ar fi cea mai buna metoda. In niciun caz sa nu folosesti lama, ca o sa-ti creasca foarte repede si mult mai deasa.

Răspuns utilizator avertizat