| AwalkToRemember a întrebat:

Cum sa scap de pedeapsa?
Tata m-a pedepsit pentru o luna de zile pentru ca m-a prins ca vorbesc cu un baiat mai mare ca mine cu 2ani..nu stiu cum sa-i conving sa ma mai lase sa vorbesc cu el sad ei spun ca-s prea mica pentru baieti.Ce sa fac?sad

Răspuns Câştigător
| SexyGirlSweet1998 a răspuns:

Doamne fereste! Cum naiba sa nu te lasa sa vorbesti cu un baiat? In fine,vorbesti deschis cu parintii tai, daca nu ii convingi, incearca sa faci treburi prin casa, curatenie, spala vasele si asa vor observa ca nu te influenteaza el!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le spui ca iti pare rau, ca este un prieten, un amic de la scoala, nu e nevoie sa ii minti. Ajuta-i si tu. Fa curatenie, spala vasele, da cu aspiratorul si vor vedea ca vrei sa indrepti greseala.

| SwEetAnnIs a răspuns:

Incearca sa ii scoti in evidenta calitatile, vorbeste cu ei deschis si fa diferite treburi prin casa, poate asa vor realiza ca un baiat nu te influenteaza in rau, depinde de anturajul sau. Sper ca te-am ajutat. Sper ca vei scapa de pedeapsa si ca vei putea sa te intalnesti cu acea persoana. Bafta!

| AwalkToRemember explică (pentru SwEetAnnIs):

Da,am uitat sa mentionez ca mi-au dezactivat si facebook-ul sad

| AwalkToRemember explică (pentru SwEetAnnIs):

Da,am uitat sa mentionez k mi-a dezactivat si facebook-ul si nu stuu cum sa-l conving macar sa ma lase sa fim doar amici.sad

| AwalkToRemember explică:

Dau funda happy