| SnOoKeR a întrebat:

Cum sa scap de probleme cum sa uit de toate problemele? cum sa uit fata pe care o iubesc? sinuciderea venelor sau taiatul venelor e o solutie? sigh sadcrying

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Zici tu ca a fost o nesimtita si se satura sa mai ofere servicii indecente altor tipi, asa ti se mai intareste ura fata de ea si pe alta parte iti bagi bine la cap ca fetita cea cuminte trebuie cautata cu detectorul de metal, si inspectionata bine de la cap pana-n picioare. Daca esti minor las-o moale ca nu e bine sa te implici in activitati de adulti.

3 răspunsuri:
| urban01 a răspuns:

Dai cu iarba, c auiti si cine-i maicata

| blondablonda22 a răspuns:

Din punctul meu de vedere asta nu este o solutie dar nu inteleg de ce se ajunge tocmai aici pentru ca toata lumea are probleme indiferent de care sunt ele dar toate sunt trecatoare.

| Weedier a răspuns:

Normal ca nu e o solutie....idem urban01laughing