| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa scap de un baiat? Tot dupa mine umbla cand ne intalnim intamplator la ceva evenimente, si si daca nu-l bag in seama tot vine dupa mine. Ce sa-i spun sa ma lase-n pace? Dau funda happy

4 răspunsuri:
| criss94 a răspuns:

Spune-i in fata lucrurile asa cum sunt happy poate il vei jigni, dar va intelege ca nu are nici o sansa...

| MaRiNuSxxx a răspuns:

In functie ce baiat e. cand am fost noua in scoala era un baiat dus cu pluta si inervant care incerca sa ma sarute si ma tot intreba daca vreau sa fiu cu el. intr-o zi s-a apropiat prea tare de mine si l-am palmuit. sa mai linistit dar dupa 3 zile a incercat iar. am inceput sa tip la el iar acum nu mai am nici o prb. concluzie: arata-i cinei seful!

| wowgirls a răspuns:

laughing e topit. spune`i ca ai prieten. ignora`l total, comporta`te cu el ca si cum n`ar exista si`o sa vezi ca`i trecewinking

| adrianFCB a răspuns:

Cand te intalnesti cu el, in fata lui vorbeste cu altcineva, despre prietenul tau...asta il va supara, daca nu ai prieten inventeaza unul... daca nu o sa-ti mearga:
nu te mai uita la el
departeazate de el
arata-i ca esti fericita cu altcineva
Daca nici asta nu va merge, fa-l sa se supere pe tine, sa fie nervos pe tine, asta cu grija sa nu-i strici inimioara!