| Anelym a întrebat:

Cum sa scap mai repede de albastru de metil din cap? >:

6 răspunsuri:
| ScandaL a răspuns:

Buna scumpo! happy Albastrul de metil se duce in aproximativ in 3-4 zile deoarece este in cap. happy Recomand sa te speli cat mai des pe cap.
Bafta. :*

| OnuOnulică a răspuns:

Stai linistita spala-te de 2 ori pe zi si in maxim 2 zile ai scapat.

| Anelym explică (pentru OnuOnulică):

Am scapat si de par si de culoare laughing)

| kzd a răspuns:

Spala-te pe cap cu sampon.

| Anelym explică (pentru kzd):

Da tu cu ce crezi ca ma spal? Cu dalin? Mi s.o facut verde deschis si eu vreau sa scap definitiv de el cat mai repede..acum intelegi? smug

| Ana_Maria_Teodorescu_1979 a răspuns:

Eu am albastru si verde tot capul, dar si eu mi am pus intrebarea cum sa scap de el mai repede decat este in mod normal daca te speli zilnic.Am cautat si am gasit un raspuns si m am gandit sa l impartasesc desi inca nu l am folosit.Dar cred ca ar merge si asa, ar avea logica.Incercati clor.Stim cu totii ca clorul scoate orice, deci si culoarea mea din cap.Dar nu exagerati cu asta, ca orice alt lucru excesul nu este bun.