| ClaudiuAt a întrebat:

Cum sa slabesc acasa,ceva exercitii, folositoare? Funda mare!

3 răspunsuri:
| Λησηумσцѕ a răspuns:

Cateva exercitii:
- 50-100 abdomene
- 20-30 flotarii
- 50 picioare la 90°
- cateva alergarii
(Dar nu e obligatoriu sa le faci pe toate intr-o zii)
Si sa vezi ca o sa de-a roade.
Sper ca te-am ajutat.
Ceau!

| TeooQrr12 a răspuns:

Bună! Încearcă in fiecare zi să practici sport. Eu fac în fiecare seară 40 abdomen si 40 cu picioarele la 90°. După ce termini setul de abdomene treci pe youtube si scrie acolo "Exercises cardio for home" te vor ajuta foarte mult, crede-mă! Și încă ceva, ăsta este marele secret..nu mai mânca seara.(dupa 18).
Am avut mari probleme cu greutatea și am facut ce am scris mai sus în fiecare zi iar acum mă simt super în corpul meu. :*
Mult succes! Fundița? puppy dog eyes

| arsed a răspuns:

Incepe sa faci miscare alearga cat de mult poti faci o pauza si incepi din nou faci abdomene si incerci sa mananci fructe mai ales stafide iti da energie