| rrrrr a întrebat:

Cum sa slabesc la burta in 3 zile?
p. s am 83 si vreau sa ajung la 75
ce fel de ex trebuie sa fac?
[vreau sa slabesc decat la burtahappy
fundita celui mai bun raspunslove struck

4 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Sall. Chiar asa mult nu, dar se poate incerca. Alergari coarda mobilitate bazin. Pa!

| mdany a răspuns:

In 3 zile nu ai cum sa slabesti atata.Doar 1-2 kg, maxim 3.Si la abdomen grasimea se duce cel mai greu.La asta doar abdomenele si fuga in aer liber sau pe banda rulanta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

În 3 zile nu prea poţi să slăbeşti aşa brusc. Încearcă să faci cât mai multe abdomene, să mănânci echilibrat, să faci sport. O să ajute mult asta. Baftă!

| msyo a răspuns:

In fiecare dimineata bei un pahar de apa calda am incercat si eu si in 2 saptamani am dat jos 5kg dar mananci echilibrat dimineata ceva foarte consistent si apoi cele 2 mese. Intre ele bei multa apa multe fructe sh abdomene multe