| Anonimaa909 a întrebat:

Cum sa ster o intrebare de pe TPU? Dau Funda:*

Răspuns Câştigător
| Cσσкiє a răspuns:

Bună. Noi nu putem şterge, doar Raluca poate. Intră pe http://www.tpu.ro/contact şi spune-i Ralucăi ce întrebare vrei să-ţi şteargă. Sănătate!

4 răspunsuri:
| Didw a răspuns:

Bunabig hug
Nu poti sterge TU intrebarea de pe TPU. Raluca[ adminul ] poate.
O gasesti sus, in dreapta la contact. Ii trimiti mesaj si o rogi frumos si ti. o va sterge.
Succes!

| Zâmbărici a răspuns:

Dai la Contact in dreapta sus si o rogi pe Raluca sa iti stearga o anumita intrebaretongue

| Helene a răspuns:

Cauta utilizatorul RalucaTPU si trimite'i mesaj.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O solutie mai rapida decat prin mesaj la contact este sa-ti raportezi postarea(intrebare/raspuns)cu caracter irelevant si la detalii scrii "drepturi de autor". A doua zi, cel tarziu va fi stearsa, pe cand cu mesaj la contact poate dura 5 zile sau chiar mai mult.