| rocky26 a întrebat:

Cum sa stii daca un baiat te place cu adevarat sau nu?

Răspuns Câştigător
| TeoPT a răspuns:

Unui baiat care te place cu adevarat ii e rusine sa isi marturiseasca sentimentele, de frica sa nu fie refuzat sau sa se faca de ras.

4 răspunsuri:
| stefika a răspuns:

Dupa cum se poarta cu tine

| layla_6806 a răspuns:

Salut! Baiatul daca te place, atunci el iti da de inteles, iti acorda atentie, te priveste in ochi, iti spune cuvinte placute, te suna in timpul zilei, face orisice ca sa-ti atraga atentia ta si multe altele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai iti acorda atentie, firteaza( doar cei curajosi :-) ), se uita mereu la tine in timpul orelor si cateodata pur si simplu te ignora, deoarece stie ca il placi si vrea sa fii TU prima care face primul pas! (nu stiu de ce nu ma fac psiholog :-) )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca un baiat te place se uita la tine mai special, evita sa vorbeasca cu tine, te complimenteaza