| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa te placa fetele?

Răspuns Câştigător
| KamaSutra a răspuns:

♂ Trebuie să fii îngrijit, mereu curat, hainele să fie spălate și să nu te îmbibi de parfum
♂ Îmbracă-te exact așa cum îți place pentru a nu părea fals
♂ Nu le jigni, vorbește-le frumos
♂ Poartă-te ca un gentleman, ajută-le la nevoie
♂ Fii mereu zâmbitor și spune glume bune
♂ Fii tu însuți

| anonim_4396 explică (pentru KamaSutra):

Pai ori trebuie sa fie un domn ori sa fie el insusi? daca baiatu e nesimtit ce trebuie sa faca? sa fie domn sau el insusi? laughing

| KamaSutra a răspuns (pentru anonim_4396):

Atunci cand iti place o fata, din instict te porti mai frumos, ca sa-i faci o buna impresie, presupun...sau nu? thinking

| anonim_4396 explică (pentru KamaSutra):

Depinde de baiat. "badboys" de aia au noroc la fete ca se poarta frumos cu ele? nici de cum laughing

| KamaSutra a răspuns (pentru anonim_4396):

Deci mai mult noroc are unul care habar n-are sa se comporte straight face

| anonim_4396 explică (pentru KamaSutra):

Mai iesi pe afara si vezi cum stau treburile laughing. cred ca nu te-ai intalnit cu multi baieti sa vezi care are noroc. ala cuminte si inteligent in ziua de azi e bagat in friend zone decat ala nesimtitul laughing

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Https://www.youtube.com/watch?v=yklo0rx6xdA

merge de fiecare data

| AIeXxX a răspuns (pentru anonim_4396):

Phaha big grin
nu m-a ajutat, n-am masina. happy

| anonim_4396 explică (pentru AIeXxX):

Cumparati laughing. vezi ca trebuie sa ai si cardul lipit de frunte ca asa arati sigur ca ai baniwinking

| Resurrection a răspuns:

Arta Seductiei, pe youtoube cauti aia si o sa te invete tot.

| Kandia15 a răspuns:

Pai.
1. Fii tu insuti
2. Ingrijeste-te ( nu fii un nespalat)
3. Fa glume ( fetelor le plac baietii amuzanti laughing )
4. Nu jigni o fata
5. Fii natural laughing
Cam atat.