| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa umilesc pe cineva?

10 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Pai dc vrei asta? Nu sti ca cea mai tare arma e indiferenta? Orice ti-a facut rau ignora-l ca e mai bine asa.Ca nu cumva sa iasa pe dos planul ala cu razbunarea happy

auran
| auran a răspuns:

Crezi ca umilind te vei simti mai bine - stii se spune ca razbunarea este arma prostului si, nu cred ca este cazul; mai gandeste-te...

| BUBULINA a răspuns:

Cine sapa groapa altuia cade singur in ea
ai grija sa nu cazi
mai bine stai in banca ta
Razbunarea este intotdeauna placerea unei minti slabe si inguste
scuze big grin

| Pho3nix a răspuns:

Mai bine las-o balta

| FearNoEvil a răspuns:

E o vorba "What goes around, comes around." Asa ca mai bine ti-ai vedea de treaba, ca sa nu se intoarca impotriva ta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Inalta-l in slavi. laudal mult.isi va da seama ca vrei sa-l trantesti. dar cum spun si ceilalti nu prea merita.fii indiferenta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Inalta-l in slavi .laudal mult.isi va da seama ca vrei sa-l trantesti.dar cum spun si ceilalti nu prea merita.fii indiferenta.

| eu_3592 a răspuns:

Daca esti fata si e si persoana respectiva fata furai iubitul incearca sa o intreci orce ar vrea sa faca fa-o sa se simta in plus rade de ea dar daca e baiat si ti-a facut rau cheamama pe mine ca il rezolv

| Deer a răspuns:

Mumoasa: vroiam sa-ti dau "Inteligent" si ti-am dat "Stupid" din greseala, bagamias! straight face Lasa ca ma mai intorc eu pe aici big grin

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Nu e nimic Vanilla.happy