| ioana375 a întrebat:

Cum scap de cosuri? Voi cum ati reusit si dupa cat timp? Multumesc. happy

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu aveam putine si mi le-am rupt cu unghia.

| Nymphetamine a răspuns:

Cu masca de argila.La mine a avut efect de la prima aplicare. happy

| inger02 a răspuns:

Sapunul cu sulf ajuta foarte mult se gaseste la farmacie si nu e scump maxim pana in 10 lei

| Deutzeuh a răspuns:

Sall! fa-ti miere cu lamaie si sigur vei scapa:*

| Laura1995 a răspuns:

Iti recomand brevoxyl.E o crema pe care trebuie s-o folosesti 3 luni dar vezi rezultate din prima lunahappyFUnda?batting eyelashes

| roxy21 a răspuns:

Buna incearca zeama de lamaie in amestec cu apa la mine a functionat destul de repede