| alexutzu00791 a întrebat:

Cum scap de genuide la windowshappy, nu stiu de ce mi a aparut la windowsul acesta caci i am debifat obtiunea cu update.

Răspuns Câştigător
| annisy a răspuns:

Te duci in Windows/system32 si cauti fisierul WgaLogon. dll pe care-l redenumesti si mai pui ceva : ex WgaLotgon sau WgaLomgon... orice ...si restartezi...la mine a mers perfect.insa dupa ce faci asta iconitele iti vor aprarea ciudat te duci din nou si faci acelasi lucru.de preferat s dai o denumire asemanatoare cele initiale atat prima data cat si a 2 oara...

7 răspunsuri:
| daniDeeDee a răspuns:

Si eu. sad

O sa reinstalez windows-ul cat de curand. Ma enerveaza tare!

| ViVi a răspuns:

Asa am si eu si nu stiu ce sa fac crying

| Brotacelu a răspuns:

Scapi de el bagan windows-ul din nou si bifand casuta de a nu se mai uploada automat windows-ul.

Si eu am patit asta, daca nu ma insel ai si desktopul negruwinking

| m4them4tic a răspuns:

Am ajuns cam tarziu pentru a da o mana de ajutorbig grin
Insa am de adaugat ceva la ce a zis annisy
start-run-(tastezi)regedit-hkey-local machine-software-microsoft-winnt-curent version-winlog-(stergi)notify

Apoi-
local C-windows-sistem32 din care stergi wgatray. exe si wgalogon. dll

| faranume a răspuns:

Trebuie sa reinstalezi windows-ul acel genuide windows din cate stiu eu iti apare pentru ca windows-ul tau este unul copiat, nu original...deci trebuie sa instalezi windows-ulwinking

| Alina_5575 a răspuns:

Mie mi-au reinstalat windows`ul din cauza asta si acum nu mai am problemewinking

| alexutzu00791 explică:

Te iubesc annisyhappy