| anonim_4396 a întrebat:

Cum scapati de iritatii? ma refer la iritatiile provocate de lama de ras... epilare inghinala/ pe picioare. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| katy a răspuns:

Inainte sa te razi, da-te cu un sapun lichid in loc de spuma de ras.lama fiind noua oricum o sa iti mai iasa cateva iritatii dar nu multe

2 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Pai incearca si tu sa nu te mai razi cu aceeasi lama de foarte multe ori.cam de trei ori este de ajuns...incearca...

| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Pai eu iti recomand cand te razi sa iei un set nivea cu detoate pentru ras spuma de ras si are si ceva care te ai dupa ce te razi sau dai cu spirt epilare inghinala cu spirt pe picioare te speli cu apa rece ca sa calmeze pielea si dai cu spirt daca e nevoie deci spirtu le rezolva