| Style10000 a întrebat:

Cum scapi de stres?big grin

2 răspunsuri:
| beautifulkiss a răspuns:

Buna pai in primul rand trebuie sa incerci sa te relaxezi de exemplu inchide frumos usa de la camera, inchide calculatorul si televizorul, baga-ti castile-n urechi si asculta muzica preferata si lasa gandurile sa curga sau poti sa iti faci un ceai de tei si pe urma sa te culci sau poti iesi afara, in parc sau sa te plimbi cu bicicleta, asa iti vei limpezi gandurile.Mai poti incerca si cu ciocolata, dar ingrasatongue
Numai bine.

| Musique a răspuns:

Încearcă să te relaxezi facănd tot ceea ce-ți place.O plimbare te poate ajuta.
Baftă.