| SystemFucker a întrebat:

Cum schimb numele de profil pe TPU?

5 răspunsuri:
| Esperança a răspuns:

De aici http://www.tpu.ro/site-users/edit/ Sus unde scrie "Username" pui ce nume vrei, apoi dai Salvează Profilul.
Noul nume va apărea pe site în câteva minute!
Poate te ajută mai mult http://i.imgur.com/BzNAU.png

| 6DuckMeJesus a răspuns:

Ti-a zis ahava...dar de ce sa-l schimbi? e super sexy asta.

| SystemFucker explică (pentru 6DuckMeJesus):

E plictisotor, numele nou e si mai săcsi

| ησηαмє a răspuns:

Dai la editare profil scrii numele dorit la Numele publie ( usename) si gata
Sper a te-am ajutat cu totii!

| Lily94 a răspuns:

Sall! Pai...Cum sa ma exprim!?!
Deci, in partea stanga a calculatorului se afla chestiile alea cu rosu(Vizualizare profil, Playlist-ul meu! etc).Din aceea lista alegi EDITARE PROFIL. Apoi, dupa ce se deschide alta fila, in partea dreapta se afla o fisa de completat.Scrii cum vrei sa fie numele tau pe Numele public(Username)iar, in josul paginii este un buton Salveaza Profilul. Apesi pe el si gata. Sper ca ti-am fost de ajutor si ca ai inteles ceva din toooooot!