| bebelotz a întrebat:

Cum schimb poza de la contul meu de pe TPU?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Intri la "Editare profil", selectezi/încarci o imagine şi salvezi.
Poza ta va apărea în câteva ore-zile, nu imediat.
În mod normal mâine, în jurul orei 12, poza ta va apărea și pe profil (cât timp nu e week-end sau sărbătoare).
Succes.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra la editare profil,browse, selectezi imaginea dorita si salvezi profilul. Dupa ce urmezi acesti pasi, nu ramane decat sa astepti putin; poate dura chiar si 2-3 zile pana va fi vizibila pe site noua imagine(actualizarea datelor nu este automata).