| klaudiu2009 a întrebat:

Cum scot pe cineva de la ignore de pe mess? ajutati`ma.

Răspuns Câştigător
| xD101 a răspuns:

Poi te duci la Messenger->Preferences->Ignore List-> clik pe id`ul care vrei sa il scoti de la ignore->Remove->Apply->OK.

Si gatahappy. Sper ca ti-am fost de ajutor.

2 răspunsuri:
| daiana a răspuns:

Messenger=>preferences=> ignore list(o sa-ti apara id`urile de la ignore, te duci pe respectivul id si dai REMOVE) dupa aia te duci si il adaugi din nou in lista de mess si astepti sa-ti dea add. gata. :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai click sus la 'messenger' apoi la 'preferences' si la ignore list, acolo in partea stanga.Mai trebuie sa dai click pe 'remove' dar inainte de asta trebuie sa retii id-ul pentru a-l adauga din nou in lista ta.Ai putea sa il scrii pe ceva sa fii sigur ca nu il uiti.