| soraya3456 a întrebat:

Cum scriu cu litera mare la text la telefon dar nu prima litera care ti-o da direct urmatoarele cum fac sa fie cu litera mare

3 răspunsuri:
| PinkkRosee a răspuns:

Hey! Ca sa poti scrie cu litere mari trebuie sa dai pe #, sa te uiti in stanga-sus, si sa dai pe tasta pana cand ajungi la ABC.(Asa e la telefonul meu.
Sper ca te'am ajutat.Pa'pa! happy

| qpattyx3 a răspuns:

Depinde ce telefon ai. Nu la toate este la fel. De exemplu eu am Galaxy Mini si doar tin apasat pe litera respectiva si imi apare : P. Si gata...happy

Răspuns utilizator avertizat