| SK8TpunK a întrebat:

Cum se aplica lotiunile de crestere ale parului nam folosit niciodata dar te speli cu ele pe cap sau cum? Se pune la radacini sau pur si simplu la parul de deasupra si in cat timp isi fac efectul? ☞ FUNDITA... ☮.

1 răspuns:
| AlinaaAli a răspuns:

Buna,
Am folosit si eu ceva pentru cresterea parului, insa, depinde si de ceea ce folosesti, cum trebuie aplicate.
Poate scrie ceva pe cutie, cam cat timp trebuie tinute pe par.
De obicei, dupa ce te speli si te clatesti, dai de la radacina spre varf cu lotiunea, si stai asa cca jumate de ora, sau mai mult, depinde cat scrie pe cutie, pentru ca trebuie sa scrie undeva, sau, daca nu scrie nicaieri, intreaba persoana de la care le cumperi, o sa stie sa iti spuna.