| anonim_4396 a întrebat:

Cum se comportă "băieții răi" cu fata pe care o plac?
Se comportă urat și cu ea?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In general se comporta ceva mai bine cu fata pe care o plac, depinde si de personalitatea fiacaruia, dar daca e baiat rau in general nu inseamna neaparat ca va fi si cu fata de care-i place chiar la fel, depinde foarte mult de om, cu totii suntem diferiti!

1 răspuns:
| RAY a răspuns:

Badboys? daca se comporta urat cu ea nu o mai poate manipula cum vrea el, el se comporta violent cu alti si e mai rebel de fel, scopul lui e vaginul atat