| Flexx a întrebat:

Cum se comporta un baiat daca te place? va rog raspuns rapid.big grin funditaa.pentru raspunsul cel mai bun

Răspuns Câştigător
| DyaTigress a răspuns:

Un baiat care te place, e mai stangaci in prezenta ta. Se intimideaza cand ii vorbesti si de multe ori iti va raspunde cu un usor tremur in glas, sau unii chiar se balbaie usor. Iti arunca priviri pe furisi, iar de multe ori cand il vei surprinde facand asta, se va rusina putin. Va incerca uneori sa te tachineze. Toata lumea stie ca cei care se iubesc, se tachineaza cate putin. Sper sa iti fie de folos... Pupici!

2 răspunsuri:
| arysa a răspuns:

E mai tot timpul in prezenta ta:face glume, incearca sa te atinga, e mereu bine-dispus cand esti in preajma lui, te intreaba cat mai multe detalii neimportante din viata ta, te suna din motive banale; insa ai grija sa vezi daca se poarta asa doar cu tine sau cu toate fetele caci mai sunt si afemeiati.

| MembrU_3532 a răspuns:

Incearca sa vb cu tine dar e prea timidbig grin se uitat la tine cu coada ochiului. funda?