| hayley a întrebat:

Cum se fac bratarile prieteniei? Ce fel de ata iti trebuie si unde se gaseste?

7 răspunsuri:
| BurN a răspuns:

La o bratara a "prieteniei" iti trebuie doar imaginatie, adica s-o faci din ce vrei tu, siret, sfoara (subtire). ca sa ai si o imagine cum ar trebuie dai Fundă la mine sa vezi poza color.

| TiffanyxSxColor a răspuns:

Buna!
UIte aici un site de unde poti afla : http://www.spuse.ro/bratarile-prieteniei-demo/.

Paa!:)

| BrancoveanuAlexandra a răspuns:

CU ORICE FEL DE ATA! Uite aici cum se fac http://www.youtube.com/watch?v=NWkZoHVjmqI&feature=channel

| roxymaria a răspuns:

Http://www.spuse.ro/bratarile-prieteniei-demo/ iti arata cum se face:d ata gasesti la magazine care au materiale, sau in piata, bazar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se ia de la orice mercerie, dar nu ata subtire pentru cusut

| Koko_KoKo_1995 a răspuns:

Pai... parerea mea este ca e mai bine sa folosesti ata de lana adica este si groasa si merge mai usor pe cand cea de goblen te chinuii mult cu eawinking credemea big grin